Mikuláš pre detský domov

6.12.2018 navštívil Mikuláš detičky v Detskom domove na Hurbanovej ulici v Košiciach. Spolu s anjelmi  a čertmi im rozdal darčeky a spríjemnil chvíle v domove.

Privítalo nás tam mnoho detičiek, ktoré už netrpezlivo čakali na Mikuláša a jeho pomocníkov. Čertov sa samozrejme všetci báli a sľubovali im poslušnosť, no z anjelikov mali veľkú radosť. Detičky boli veľmi vnímavé a mali množstvo otázok, na ktoré sme im s radosťou odpovedali a Mikulášovi zarecitovali básničky. Okrem sladkostí, deti potešili aj podarované hračky a knižky od dobrých ľudí.

Okrem členov OZ Viac ako, akciu prišli podporiť osobne aj milé redaktorky z internetového spravodaja KošicePLUS. To nás pred nedávnom začalo podporovať nie len finančne, ale aj svojou činnosťou.

Celá story okolo príprav Mikuláša bola samá sranda 😊. Na poslednú chvíľu nás sprevádzalo aj napätie, pretože náš pôvodný Mikuláš ochorel. Nakoniec nás zachránil Michal, študent medicíny na UPJŠ v Košiciach, ktorý si rolu Mikuláša odhodlane prevzal na seba s plným nasadením a radosťou. Po akcií skonštatoval: „páčila sa mi táto akcia a rád sa zúčastním aj nabudúce“.

Pre všetkých zúčastnených to bol obrovský a silný zážitok. Už sa tešíme na ďalšie dobrovoľnícke akcie v tomto detskom domove. 😊

OZ Viac ako ďakuje všetkým, ktorí ho podporili a podporujú.

ĎAKUJEME aj v mene Detského domova na Hurbanovej ulici, vďaka vám sme mohli túto akciu zorganizovať a detičky si mohli v srdci uložiť nové zážitky.

 

Facebook
Facebook
Instagram