Miro Jaroš CD

Ku kampani „Vianoce pre deti z detských domovov“ sa pridávajú ďalší 😊

Dnes to je pre väčšinu už známi Miro Jaroš, ktorý sa ju rozhodol podporiť a daroval niekoľko svojich CD aj s podpisom

Mira Jaroša pozná väčšina z nás zo súťaže Superstar, ktorá chodila na televíznych obrazovkách v roku 2004. Dnes je veľmi populárny hlavne u detského publika a jeho pesničky sú veľmi obľúbené.

Miro po skončení strednej školy odišiel do Anglicka, kde sa zamestnal a zdokonaľoval sa v  anglickom jazyku. V roku 2001 odišiel do Izraela s cieľom zarobiť si na vlastný album, no v roku 2004 z Izraela odišiel kvôli súťaži Slovensko hľadá Superstar, kde skončil šiesty. V roku 2005 mu vyšiel debutový album Exoterika, ktorý získal platinovú platňu. Nasledujúce albumy Tlaková níž a Tráva musí rásť obsahujú single, ktoré sa zaradili medzi najhranejšie slovenské piesne. Neskôr si otvoril hudobné vydavateľstvo Galgan Music a začal spolupracovať s nadáciou Kvapka nádeje, pre ktorú napísal pesničku Musím mať nádej. Od roku 2013 je autorom detských motivačných knižiek a postupne sa vrátil na hudobnú scénu. Vydal svoj piaty štúdiový album s názvom #5 a tiež detský album Pesničky pre (ne)poslušné deti.

Miro ma za sebou niekoľko úspešných koncertov, podujatí či iných akcii pre deti. Jeho pesničky sú obľúbené a náučné. CD-čká, ktoré daroval určite potešia všetky deti v detských domovoch a spríjemnia im Vianočné sviatky.

ĎAKUJEME

Facebook
Facebook
Instagram