Mydielka

Pani Helenka prišla s nápadom, ktorý uskutočňuje v spolupráci s OZ Viac ako. Rozhodla sa pomôcť opusteným zvieratkám v azyle Malá farma tým, že venuje 10% zo sumy predaného mydlového výrobku. OZ Viac ako túto celú vyzbieranú sumu odovzdá azylu Malá farma, ktorá ich využije na nákup krmiva pre opustené zvieratká, v ich starostlivosti (psy, mačky, kone, kačky, kozy, húsky).

Vedeli ste, že pekná kytica sa dá urobiť aj z mydielok? A nielen kytica, ale aj množstvo iných postavičiek, kvietkov či zvieratiek. Pani Helena Popeličová z Košíc vyrába naozaj krásne a originálne výrobky z mydielok. Tieto hand made výrobky sú praktickým darčekom nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Keďže sa blížia sviatky plné pokoja, radosti a rodinnej pohody, rozhodla sa prostredníctvom mydielok pomôcť tým, ktorí to veľmi potrebujú.

Ak chcete aj vy pomôcť, môžete finančným príspevkom, alebo kúpou mydlovej dekorácie na jej facebookovej stránke: Helenka Popeličová

Z každého predaného mydielka alebo mydlovej kytice venuje 10 % zo sumy OZ Viac ako, ktorý podporí súkromný azyl Malá farma konkrétnou pomocou. V tomto azyle sa nachádzajú zanedbávané zvieratká a zvieratká bez domova. Táto akcia potrvá do 15. decembra 2018.

Facebook
Facebook
Instagram